11. 4. 2022
Vytlačiť Poslať na e-mail

Potulky s B. Braun za zdravým pohybom | jar 2022

Na základe pozitívnych ohlasov stomických pacientov z celej Českej republiky nadväzujeme na Potulky z minulého roku a opäť srdečne pozývame všetkých stomických pacientov na spoločné rekondičné pohybové aktivity s možnosťou odbornej konzultácie a poradenstva so stomickými sestrami.

V spolupráci s pacientskou organizáciou České Ilco sme pre stomických pacientov pripravili rekondičné pohybové aktivity v okolí stomických poradní B. Braun. Využite príležitosť, vyrazte spoločne s našimi stomickými sestrami na čerstvý vzduch. Využite možnosť stretnutia sa s inými stomikmi a podeľte sa o svoje skúsenosti a otázky.

Uvidíme se v okolí stomických poradní B. Braun v Prahe, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Plzni, Českých Budejoviciach, Brne a Olomouci.

Presné termíny a miesta stretnutí nájdete v letáčiku tu

 

Stačí si teda už len obuť pevné topánky a zobrať si so sebou dostatok dobrej nálady. Srdečne Vás pozývajú a tešia sa na stretnutie stomické sestry z poradní B. Braun, České ILCO, Zelenej Hviezdy a tím B. Braun. 

Inšpirujte sa z jarných toulok 2021 pre stomických pacientov. Vo videu si vypočujete aj bývalú predsedkyňu Českého ILCO pani Ředinovú.